AraFiyat Al
Hakkımızda 2022-07-26T21:18:47+00:00

Şirket Profili

Dilmen Tercüme Hizmetleri ve Bilişim Teknolojileri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2009 yılında İstanbul’da kuruldu. Mütercim-Tercümanlık bölümü mezunu ve sektör deneyimi sahibi kurucular tarafından kurulan şirket, kurulduğu ilk yıldan itibaren hızlı bir büyüme göstererek, sektörde kendisine saygın bir yer edindi. Bugün, Dilmen Tercüme Hizmetleri uluslararası düzeyde tüm resmi dillerde yazılı, sözlü, yeminli, noter yeminli çeviri hizmeti vermektedir.

Çeviri hizmetleri alanında ISO 17100:2015 (Çeviri Hizmetleri Standardı) gerekliliklerini uygun olarak faaliyetlerimize devam ederek, profesyonel anlayış içerisinde ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, hedefimizi daima müşteri beklentilerinin üzerine çıkmak olarak belirledik.

ÜYELİKLERİMİZ

Kendimizi sürekli geliştirmek ve daha kaliteli bir hizmet sunmak için, sektörel, ulusal ve uluslararası tüm dernek ve organizasyonları takip etme ve üyeliğimizi gerçekleştirme amacındayız.

Bu amaç doğrultusunda şirketimiz halihazırda aşağıda belirtilen saygın cemiyetlerin üyesidir.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB)
Daha iyi ve farklı hizmetler sunmak için hazırladığımız projelerimiz ve şirket faaliyetlerimizin büyütülmesi çerçevesinde 2011 yılında KOSGEB’e üyeliğini gerçekleştirdik.

İstanbul Ticaret Odası

Şirketimiz 2009 yılındaki kuruluşundan itibaren 695927 oda sicil numarası ile İstanbul Ticaret Odası üyesidir.

Çeviri İşletmeleri Derneği

Dilmen Tercüme Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti., bir Çeviri İşletmeleri Derneği üyesidir.

European Union of Associations of Translation Companies

EUATC, Avrupa genelindeki ulusal tüm çeviri işletmeleri derneklerinin bir çatı örgütü olarak kendini konumlandırmıştır. Dilmen Tercüme olarak üye olduğumuz ulusal derneğimiz aracılığıyla, Avrupa’daki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, ilgili kongre ve toplantılarında hazır bulunuyoruz.

error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!