CallGet Price
Our Translation Confidentiality Policy 2023-01-28T22:51:35+00:00

Kurumsal Gizlilik Politikamız

  • Dilmen Tercüme Hizmetleri olarak müşterilerimizin finansal verilerini, fikri mülkiyetlerini ve hassas müşteri bilgilerini korumalarına yardımcı olan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile gizli bilgiler konusundaki riskleri en aza indiriyoruz. Dilmen Tercüme çalışanları tercüme işlemi süresince edindiği tüm belge ve bilgileri tam bir gizlilik politikası içerisinde korumaya alır. Bu kapsamında edinilen hiç bir bilginin ve belgenin 3. taraflarla paylaşılmaması bu konudaki temel prensibimizdir.

Simültane tercüme
  • Bu kapsamda şirketimiz, sadece gizlilik sözleşmesi imzalamış ve buna uygun hareket eden Dilmen Tercüme Hizmetleri tercümanları ile çalışmaktadır.

  • Gizliliğin koruması adına, müşterilerimiz tarafından talep edilmesi halinde tercüme işlemi sonrasında tüm belge ve bilgiler iade edilmekte veya imha edilmektedir. Dilmen Tercüme Hizmetleri veritabanında depolanan belgeleriniz şifrelenerek 6 ay boyunca saklanır. Özel olarak müşterimiz tarafından talep edilmemesi halinde, 6 aylık sürenin sonunda tüm bilgiler bilgi güvenliği sebebiyle silinmektedir.

error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!