CallGet Price
Our Technological Infrastructure 2017-11-09T11:32:11+00:00

Teknolojik Altyapımız

  • Dilmen Tercüme Hizmetleri personeli sektörümüzde en kaliteli hizmeti verebilmek adına çeviri ve yerelleştirme için gerekli tüm donanım ve yazılım araçları etkili şekilde kullanmaktadır. Bu anlamda ofisimiz, günümüz bilişim ve iletişim teknolojisinin olanaklarından en iyi şekilde faydalanmak üzere tasarlanmıştır.

  • Tüm çeviri sürecine hakim olunmasına sağlayan Çeviri Yönetimi Yazılımımız çeviri projelerinin gerek süreç gerekse maliyet yönetimi açısından sorunsuz ilerlemesini sağlamaktadır. Çevirinin mutfağında ise bilgisayar destekli tercüme alanındaki lider yazılım olan SDL Trados ile çalışmaktayız. Bu sayede metinlerde tutarlılık sağlanmakta ve tercümesi yapılan metinlerin kalitesi en üst düzeye çıkarılmaktadır.

  • Yüksek performanslı bilgisayarlarımız ve gelişmiş yazılım altyapımız sayesinde çok çeşitli dosya formatları (doc, docx, pdf, xml vb.) kolaylıkla işlenebilmekte ve teslimleri ise talep edilen dosya formatında gerçekleştirebilmekteyiz. Bunun yanı sıra, bilişim sektöründeki çözüm ortaklarımız sayesinde, diğer tüm dosya formatlarında tercümesi yapılan metinler orijinal dosyalara yerleştirilerek, kullanıma hazır bir şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir.

error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!