CallGet Price
SERVICES 2017-11-27T23:34:20+00:00

Dilmen Tercüme Hizmetleri

Dilmen Tercüme Hizmetleri olarak Türkiye ve Dünya’nın dört bir yanındaki 1000’i aşkın uzman tercüman kadromuzun verdiği güçle yazılı, ardıl ve simültane tercüme ihtiyaçlarınıza 68’i aşkın dilde ve kaliteli hizmet anlayışımızla cevap vermekteyiz.

Yazılı Tercüme Projeleri

Yazılı tercüme hizmetlerimiz, kendi alanlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Müşteri temsilcileri, editörler ve uzman tercümanlardan oluşan profesyonel ekibimiz her türdeki yazılı tercüme projelerinizi titizlikle ele alır.

devamı

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı

Video ve Ses Kayıtları Deşifresi

68 ayrı dilde video ve ses kayıtlarınız eksiksiz ve hızlı bir şekilde deşifre edilebilmekte ve talep edildiğinde tercüme metni ile birlikte sunulabilmektedir.

devamı
Bize Ulaşın

Dilmen Tercüme Hizmetleri

Uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile yazılı, ardıl ve simültane tercüme ihtiyaçlarınızda güvenilir çözüm ortağınızdır.
Bize Ulaşın
Hızlı Teklif Al!
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!