CallGet Price
Subtitling 2017-11-27T22:45:07+00:00

Altyazı Çevirisi

  • Dilmen Tercüme Hizmetleri altyazı ekibi olarak film, belgesel, reklam filmleri,  çizgi film, animasyon, reklam filmi, video, dizi, haber, konferans ve kongre ses kayıtları, TV programları dahil olmak üzere tüm görsel materyallerin altyazı çevirilerini gerçekleştirmekteyiz.

  • Altyazı çevirisi uzmanlık gerektiren, dil bilgisinin yanı sıra teknik ve kültürel birikime sahip kişiler tarafından yapılmasının önemli olduğu bir alandır. Oldukça zaman alan, iletilmesi gereken mesajın olabildiğince hızlı ve net şekilde ifade edilmesinin önemli olduğu bir uzmanlık dalıdır.

  • Doğru ve kaliteli altyazısı için müşteri temsilcisi ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!