CallGet Price
Transcription Services 2017-11-27T22:36:51+00:00

Deşifre Hizmetleri

  • Gerek Türkçe gerekse yabancı dillerde hazırlanmış tüm ses ve görüntü kayıtlarında geçen konuşmaların yazıya dökülmesi işlemine deşifre (çözümleme) hizmeti denir. Deşifre işlemi oldukça zahmetli ve zaman alan bir işlemdir.

  • Dilmen Tercüme Hizmetleri’nin deneyimli deşifre ekibi, tüm formatlardaki (CD, VCD, DVD, tüm analog kasetler ve dijital kayıtlar) ve tüm dillerdeki görüntü ve ses kayıtlarınızı titizlikle deşifre eder. İhtiyaç duyulması halinde, talep edeceğiniz diğer bir dile çevirisini de gerçekleştirir.

  • Bugüne kadar birçok konferans, eğitim programı, röportaj, toplantı ve daha birçok ses kaydının deşifre hizmetini başarıyla gerçekleştirdik. Metinler öncelikle ham halleriyle müşterilerimizle paylaşılır. Talep edilmesi halinde, metin ayrıca içerisindeki dil ve anlatım bozukları bir editörümüz tarafından düzeltilerek son hali de verilebilmektedir.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!