CallGet Price
Dil Seviye Tespit Sınavları 2020-02-17T00:55:41+00:00

Dil Seviye Tespit Sınavları

  • Çalışanlarınızın dil seviyesini doğru şekilde tespit edin, şirketinizi ve ticari başarınızı garanti altına alın!

  • Yabancı dile iyi derecede hâkim çalışanlara sahip olmak ticari ve kurumsal hayatta başarılı olmak için vazgeçilmez bir unsur. İnsan kaynakları bölümleri, çalışanların seçimi konusunda oldukça ayrıntılı işe alım süreçlerine sahipler. Ancak konu çalışanın yabancı dil bilgisini profesyonel şekilde tespit ve sertifikalandırmaya geldiğinde, kurum içinde yapılan değerlendirmenin veya basit dil sınavlarının dışına çıkılamıyor.

  • Dilmen, Türkiye’nin önde gelen kurumlarına sunmuş olduğu Yabancı Dil Seviye Tespit Sınavları aracılığıyla bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Yabancı dillerdeki uzman ve deneyimli kadromuz, adayların istenilen dil seviyelerine sahip olup olmadıklarını detaylı sonuç raporlarıyla ortaya koymaktır.

  • Başta Çince, Arapça, Farsça, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Rusça olmak üzere yabancı dil seviye tespit sınavlarını deneyimli ve uzman dil bilimcilerimizle 60’ın üzerinde dilde gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!