CallGet Price
Editing and Proofreading 2017-11-27T22:55:27+00:00

Redaksiyon ve Kalite Kontrol

  • Metin yazımı alanında son ve en önemli adımı ifade eden redaksiyon hizmetimizle, herhangi bir dilde hazırladığınız metnin dilbilgisi ve imla kurallarına uygunluğunu kontrol ediyor, yazım hatalarını düzeltiyor, ve metin içerisindeki anlam hatalarını ortadan kaldırıyoruz. İster yabancı dilde yazılmış olsun, ister bir çeviri metni olsun belgenizi en iyi şekilde anlaşılır kılıyoruz.

  • Hukuki sözleşmeler, reklam metinleri, basın duyuruları, sunumlar, akademik metinler daha birçok alanda yazılmış metinler redaksiyon hizmetimiz kapsamında girmektedir.

  • Kullanımdan önce metnin kalitesini titizlikle garanti altına alarak, imajınızı ve profesyonelliğinizi müşterilerinize en doğru şekilde yansıtmak için deneyimli Dilmen Tercüme editör ve redaktörlerimizle sizlere yardımcı olmak için hazırız.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!