CallGet Price
Multilingual Speakers & Presenters 2017-11-27T22:47:21+00:00

Spikerlik Hizmetleri

  • Uluslararası katılımcıların yer aldığı tüm toplantı, seminer ve organizasyonlarda en büyük ihtiyaçlardan bir tanesi, yabancı dilde yapılacak anonslar ve sunumların profesyonel bir sunucu tarafından yapılmasıdır. Ayrıca ülkemizde giderek artan bir şekilde uluslararası kuruluşların, derneklerin ve şirketlerin küresel toplantıları ve seminerleri de gerçekleştirilmektedir.

  • İşte bu organizasyonların ciddiyetine ve profesyonelliğine uygun bir şekilde, ilgili yabancı dillere hakim sunuculuk deneyimi bulunan ve diksiyonu düzgün spiker ve sunucu hizmetimizi sunuyoruz. Katılımcılarınızın etkinliğinize ve kurum imajınıza yönelik algısını güçlendiriyor, etkinliğinizin sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlıyoruz.

  • İlgili yabancı dillere ileri derecede hakim sunucu ve spikerlerimiz sahip olduğu yabancı dil bilgisi sayesinde yabancı dildeki kelimelerin ve isimlerin telaffuzlarında sıkıntı yaşamaz. Yabancı konukların ağırlanarak, onlara soruların iletilmesinde ve sahnede yapılan kısa konuşmalarda yardımcı olur ve konukların görüşlerinin ve düşüncülerinin aktarımını sorunsuz sağlar.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

Yeminli Tercüman

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

Yeminli Tercüman

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

Yeminli Tercüman

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!