CallGet Price
Academic Translation 2017-11-09T16:58:15+00:00

Akademik Tercüme

  • Dilmen Tercüme Hizmetleri, bir çok akademik bilim dalında tercüme ve redaksiyon hizmeti sunmaktadır. Belgelerinizin tercümesinde yüksek kaliteyi yakalayabilmek için bu alandaki çevirmenlerimiz tarih, sosyoloji, dil bilim, arkeoloji, iktisat, kimya, fizik vb. bilim dallarında görev yapan akademisyenler ve doktora öğrencilerinden oluşmaktadır

  • Akademi metinlerin çevirisi, normal bir çevirden çok farklıdır. Sadece dil ve terim bilgisi kaliteli bir çeviri için yeterli değildir. Bu alanda etkin bir çevirmenin aynı zamanda bilim dalıyla ilgili eğitim görmesi ve bilgi sahibi olması gereklidir. Bu nedenle Dilmen Tercüme Hizmetleri akademik tercümeleriniz için sadece akademik geçmişi ve deneyimi olan deneyimli tercümanlarla çalışır.

  • Bu alanda yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, ödevler, projeler, sunumlar, akademik araştırmalar, bilimsel makaleler gibi çeşitli konularda bir çok tercüme projesini başarıyla tamamlamanın gururu içerisindeyiz.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!