CallGet Price
Diploma Translation 2017-11-19T22:56:10+00:00

Diploma Tercümesi

  • Dilmen Tercüme Hizmetleri bu alanda özellikle sıklıkla talep edilen tüm eğitim seviyeleri diplomaları (ilkokul, ortaokul, lise,üniversite, ön lisans, yüksek lisans, doktora vb.), öğrenci belgeleri, tranksript, geçici mezuniyet belgeleri, yurtdışı denklik belgelerinin yanı sıra her türlü kurs ve eğitim kurumundan alınan sertifika ve diğer belgelerin aslına uygun şekilde çevirilerini gerçekleştirmektedir.

  • Özellikle yurtiçi veya yurt dışı makamlar bu belgeleri noter tasdikli ve apostil (tasdik şerhi) onaylı şekilde de talep etmektedir. Böyle bir durumda bize talebinizi iletmeniz akabinde çeviri, noter ve apostil işlemlerinin tamamını gerçekleştirerek belgelerinizi tarafınıza hazır şekilde sunmaktayız.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!