CallGet Price
Literary Translation 2017-11-09T21:40:03+00:00

Edebi Çeviri

  • Edebi ve sanatsal çeviri, belki de çeviri uzmanlık alanları içerisinde en zorlu daldır. Tercümanın hem kaynak hem de hedef dile anadil seviyesinde hakim olması, zengin bilgi ve kültür seviyesine sahip olması ve anlatım gücünün kuvvetli olması bu alanın olmazsa olmazlarıdır.

  • Dilmen Tercüme bu alanda donanımlı ve deneyimli ekibiyle sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen reklam ajanslarına slogan, reklam ve tanıtım metinleri çevirileri ile Türkiye ile dünyayı buluşturmaktayız. Edebi ve sanatsal içerikli metinlerin çevirileriyle dünyada sesini gittikçe duyuran edebiyat ve sanat dünyamıza kendi payımıza düşen desteği sunmaktayız.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!