CallGet Price
Legal Translation 2022-11-02T13:48:18+00:00

Hukuki Tercüme

  • Hukuki metinlerin profesyonel şekilde tercüme edilmesi, ileride olası tercüme hatalarının oluşmasının engellenmesini ve dolayısıyla önemli maddi ve manevi kayıpların önüne geçilebilmesini sağlamaktadır.

  • Hukuki tercüme projeleriniz, uzun yıllardır bu alanda deneyim sahibi olmasının yanı sıra hukuk bilgisine sahip ve bu alanda eğitim almış tercümanlar tarafından gerçekleştirilir.

  • Bu alanda gerçekleştirilen çeviri projeleri genel olarak kanun ve yönetmelikler, mahkeme kararları, ihale dosyaları, hukuki yazışmalar, vekaletnameler, sözleşmeler, beyannameler, iş teklifi ve patent başvuruları, vb. konularında gerçekleşmektedir.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!