CallGet Price
Visa Documents Translation 2017-11-19T22:59:33+00:00

Vize Belgeleri Tercümesi

  • Vize başvuru aşamasında ilgili ülke konsoloslukları tarafından talep edilen şirketlere ait imza sirküleri, faaliyet belgeleri, ticaret sicil gazeteleri, sgk dökümleri, pasaportlar, adli sicil (sabıka) belgeleri, ikametgah belgeleri, nüfus kayıtları, evlilik cüzdanlarının yanı sıra finansal yeterliliği kanıtlayıcı tapu, banka hesapları, banka dekontları vb. gibi birçok farklı belgenin çevirileri Dilmen Tercüme uzman ekibi tarafından titizlikle hazırlanmaktadır.

  • Almanya, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa başta olmak üzere diğer birçok devlete yapılacak başvurular için titizlikle hazırlanan belgeler sayesinde, bugüne kadar tek bir sorunla bile müşterilerimizi karşılaştırmamış olmanın gururu ve mutluluğu içindeyiz.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!