CallGet Price
Notary Certified Translation 2017-11-09T16:08:38+00:00

Noter Yeminli Tercüme

  • Yeminli Tercüme hizmeti, Noterlik Kanunu Yönetmeliğine uygun olarak Türkiye Noterler Birliği’ne bağlı bir noterde yemin ederek bir yemin zaptı imzalamış yeminli tercümanlar tarafından verilir. Yeminli tercümesinin tamamlanarak kullanıma sunulması için, belgelerin yeminli bir tercüman tarafından imzalanıp mühürlenmesi gerekmektedir. Dilmen Tercüme kadrosunda bulunan yeminli tercümanlar sayesinde tüm noter tasdik işlemlerinizi sorunsuz olarak gerçekleştirmekteyiz.

  • Özellikle bazı resmi kurumlar ve makamlar ile yurtdışına gönderilecek belgelerde belgelere ayrıca noter tasdiki de talep edilebilmektedir. Bu durumda yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen tercümeleriniz, noter tasdiki için özel olarak hazırlanarak tarafınıza sunulur. Talep etmeniz halinde, noter tasdik, apostil (tasdik şerhi), valilik onayı ve konsolosluk onayları gibi işlemleri de tamamlayarak belgeleriniz şirketimizce hazır şekilde sunulabilir.

  • Yeminli tercümelerin kullanıldığı bazı genel alanlar şunlardır:
    Vekaletnameler, Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Diploma, Transkript (Not Dökümü), Gayrimenkul Alım Satım Sözleşmeleri, Şirket Kuruluş Evrakları, Ticaret Sicil Gazeteleri, Yasal Anlaşmalar, Mahkeme Belgeleri, İş Sözleşmeleri, İşçi – İşveren İlişkileriyle İlgili Belgeler, İhaleye Katılım Belgeleri, İş Bitirme Belgeleri, Genel Mevzuat ve Kanunlar, Dava Dilekçeleri, Bilirkişi Raporları, Delil Teşkil Edecek Evrak ve Malzemeler, Tutanaklar, Mahkeme Kararları, Evlilik Cüzdanı, İmza Sirküleri vb.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!