AraFiyat Al
Hakkımızda 2023-01-29T00:01:37+00:00

Şirket Profili

Dilmen Tercüme Hizmetleri ve Bilişim Teknolojileri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2009 yılında İstanbul’da kuruldu. Mütercim-Tercümanlık bölümü mezunu ve sektör deneyimi sahibi kurucular tarafından kurulan şirket, kurulduğu ilk yıldan itibaren hızlı bir büyüme göstererek, sektörde kendisine saygın bir yer edindi. Bugün, Dilmen Tercüme Hizmetleri uluslararası düzeyde tüm resmi dillerde yazılı, sözlü, yeminli, noter yeminli çeviri hizmeti vermektedir.

Tercüme bürosu, Noter Yeminli tercüme, Yeminli Tercüman, Tercüme bürosu, Simültane tercüme, Nişantaşı tercüme bürosu, Şişli tercüme bürosu, Çeviri bürosu, Noter Yeminli tercüme, Adli Yeminli tercüman

Çeviri hizmetleri alanında ISO 17100:2015 (Çeviri Hizmetleri Standardı) gerekliliklerini uygun olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Aynı zamanda müşterilerimizin finansal verilerini, fikri mülkiyetlerini ve hassas müşteri bilgilerini korumalarına yardımcı olan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ile gizli bilgiler konusundaki riskleri en aza indiriyoruz. Dilmen olarak hedefimizi profesyonel anlayış içerisinde ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, hedefimizi daima müşteri beklentilerinin üzerine çıkmak olarak belirledik.

ÜYELİKLERİMİZ

Kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemek için, Dilmen Tercüme Hizmetleri olarak ilgili sektörel, ulusal ve uluslararası tüm dernek ve organizasyonları takip etme ve üyeliğimizi gerçekleştirme amacındayız.

Bu amaç doğrultusunda şirketimiz halihazırda aşağıdaki saygın cemiyetlerin üyesidir.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB)
Daha iyi ve farklı hizmetler sunmak için hazırladığımız projelerimiz ve şirket faaliyetlerimizin büyütülmesi çerçevesinde 2011 yılında KOSGEB’e üyeliğini gerçekleştirdik.

İstanbul Ticaret Odası

Şirketimiz 2009 yılındaki kuruluşundan itibaren 695927 oda sicil numarası ile Istanbul Ticaret Odası üyesidir.

Çeviri İşletmeleri Derneği

Dilmen Tercüme Hizmetleri, Çeviri İşletmeleri Derneği üyesidir.

European Union of Associations of Translation Companies

European Union of Associations of Translation Companies

EUATC, Avrupa genelindeki ulusal tüm çeviri işletmeleri derneklerinin bir çatı örgütü olarak kendini konumlandırmıştır. Dilmen Tercüme olarak üye olduğumuz ulusal derneğimiz aracılığıyla, Avrupa’daki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, ilgili kongre Dilmen Tercüme Hizmetleri, Çeviri İşletmeleri Derneği üyesidir.

error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!