AraFiyat Al
Adli Yeminli Tercümanlık 2017-11-27T22:34:13+00:00

Adli Yeminli Tercümanlık

  • Yasalarda yapılan değişiklikle birlikte, duruşmalarda ve gayrimenkul alım-satımı işlemlerinde tapu müdürlüklerinde görev alacak tercümanlar resmi bir statüye kavuşarak Adli Yeminli Bilirkişi Tercümanlar olarak görev almaya başlamışlardır.

  • İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı’nca her yıl düzenli olarak adli yeminli bilirkişi tercüman listesi güncellenmektir.  Adli Yeminli Bilirkişi tercüman kadrosuyla, Dilmen Tercüme Hizmetleri gerek duruşmalarda gerekse tüm Tapu Müdürlüklerindeki işlemlerinizde güvenle hizmet vermektedir. Gerekli bilgi ve rezervasyon işlemleri için müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaklardır.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!