AraFiyat Al
Multimedya Çevirisi 2017-11-27T22:38:28+00:00

Multimedya Çevirisi

  • Yazılım, oyun ve mobil uygulamalar başta olmak bu alanda geniş bir yelpaze hizmet vermekteyiz. Yazılım yerelleştirme çalışmamız ile bugüne kadar yabancı dildeki birçok yazılım ve programı Türkçeye başarıyla taşıdık.

  • Bunun yanı sıra dizi ve filmlerin çevirileri ve altyazı çalışmaları, tüm formatlardaki sunumların çevirilerinin yapılması ve seslendirme çalışmaları da bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!