AraFiyat Al
Sözlü Tercüme Hizmetleri 2017-11-09T11:36:19+00:00

Sözlü Tercüme Hizmetleri

  • Sözlü tercüme hizmeti günümüzde uluslararası iş hayatından her an ihtiyaç duyulabilinecek bir çeviri dalıdır. Oldukça yorucu olan, deneyim ve bilgi gerektiren bu çeviri dalında çalışan tercümanların, hem kaynak dili hem de tercümesini yapacak dillere üst düzeyde hakim olması gerekmektedir.

  • Dilmen Tercüme Hizmetleri hizmet sunduğu dillerde aynı zamanda simültane ve ardıl çevirmen kadrosuyla hizmet vermektedir.
    Bu çeviri dalı özellikle, simültane çevirinin gerekli olduğu yoğun katılımlı kongre, seminer, toplantılarda; ardıl çeviriye ihtiyaç duyulan yabancı bir ülke vatandaşının taraf olduğu nikâh, mahkeme, noter, tapu işlemlerinde hizmet vermektedir.
    Simültane çeviri hizmetimizi tam bir hizmet paketi altında sunmak adına, ihtiyaç duyulması halinde simültane ses sistemi, kabin ve dinleyici kulaklarının da dahil olduğu simültane teknik ekipman hizmetimizi de sunmaktayız.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!