AraFiyat Al
Akademik Tercüme 2017-11-09T16:58:15+00:00

Akademik Tercüme

  • Dilmen Tercüme Hizmetleri antropoloji, iktisat, kimya, fizik, sosyoloji, tarih, paleografi, filoloji gibi birçok akademik bilim dalında ilgili alanda deneyime ve bilgiye sahip yetkin tercüman kadrosuyla çeviri ve redaksiyon hizmetleri sunmaktadır.

akademik tercüme
  • Bu alanda çeviri ve redaksiyon sürecini gerçekleştiren ekibimiz deneyimli çevirmen ve editörlerden oluşmaktadır. Akademik geçmişe sahip veya ilgili alanda uzun yıllar boyunca deneyim kazanmış tercümanlarımız gerek dil gerekse terim bilgisine son derece vakıf olmalarının yanı sıra, çalışmalarınızın yayınlanacağı yayınların formatına da aşinadırlar.

  • Yüksek lisans ve doktora bitirme tezleri, akademik makaleler, tıbbi makaleler, akademik araştırmalar, bilimsel makaleler, yeniden yazım gibi çeşitli alanlarda uzun yıllardır başarıyla hizmet vermekteyiz.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!