AraFiyat Al
Hukuki Tercüme 2022-11-02T13:48:18+00:00

Hukuki Tercüme

  • Dilmen Tercüme tercüman kadrosu Istanbul Adliyesi adli Yeminli tercüman ve bilirkişilerinden oluşmaktadır. Adli Yeminli Tercüman ve Noter Yeminli Tercüman sıfatlarıyla, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hukuki işlemlerde, mahkemelerde kaliteli ve sorunsuz hukuki çeviri hizmetleri sunmaktayız.

  • Türkiye’nin önde gelen hukuk büroları başta olmak üzere bu alanda birçok kurum ve kuruluşa hizmet veren Dilmen Tercüme Hizmetleri, aynı zamanda Mahkeme talepleri doğrultusunda duruşma tercümanlığı hizmeti de sunmaktadır.

  • Bu alanda hukuki çeviri hizmeti sunduğumuz başlıca belge ve projeler şunlardır:
    Lisans, kira sözleşmesi, distribütörlük, bayilik ve sulh sözleşmeleri, ibraname, muvafakatname mahkeme kararları, kesinleşme kararları, tanıma ve tenfiz dava kararları, ihbarnameler, dilekçeler, gizlilik sözleşmeleri, beyanlar, bilirkişi raporları, tutanaklar, yeminli ifadeler, kanun, yönetmelik ve tüzük çevirileri, kanıt evrakları, patent başvuruları, tahkim evrakları vb.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!