AraFiyat Al
Tıbbi Tercüme 2017-11-09T21:44:42+00:00

Tıbbi Tercüme

  • Dilmen Tercüme Hizmetleri olarak tıbbi çevirilerde terimlerin doğru kullanımının, metindeki anlatım bütünlüğünün, yayın için hazırlanan metinlerdeki sade anlatımın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.

tıbbi tercüme
  • Tıbbi çeviri alanında gerekli eğitimleri almış, birçoğu halihazırda tıp alanında akademik hayatına devam eden yetkin tercümanlardan oluşan kadromuzla bugüne kadar sayısız tıbbi makale, rapor ve araştırma çevirisini başarıyla gerçekleştirdik ve Türkiye’nin önde gelen hastanelerine ve kurumlarına hizmet verdik.

  • Tıbbi (medikal) çeviri alanında hizmet verdiğimiz uzmanlık alanlarından bazıları aşağıdaki sunulmuştur:
    Tıbbi ürün lisans başvuruları ve ilaç patentleri, tip inceleme sertifikaları, ruhsat dosyaları, medikal cihazların teknik ve resmi belgeleri, kitapçıkları, prospektüsler, bilimsel makaleler, klinik rapor, araştırma ve makaleler, tıp ve eczacılık kuruluşlarının tanıtım metin ve broşürleri, kardiyoloji, mikrobiyoloji, anestezi, biyoistatistik, dahiliye, diş hekimliği, göğüs hastalıkları, toksikoloji, diyagnostik, endokrinoloji, endoskopi, ortopedi, göz hastalıkları ve travmatoloji alanlarında makale ve raporlar, kullanım talimatları, KÜB, akademik ve bilimsel tez, klinik deney, biyokimya araştırma, laboratuar testleri ile medikal cihazlara ait kullanım kılavuzları, etiket örnekleri vb.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!