AraFiyat Al
Ticari ve Finansal Tercüme 2017-11-09T21:34:26+00:00

Ticari ve Finansal Tercüme

  • Başta bankacılık, finans, sigortacılık, yatırım danışmanlığı, ihracat ve ithalat işlemleri olmak üzere tüm ticari ve finansal belge ve resmi evraklar bu başlık altında değerlendirilmektedir.

  • Bu alandaki belgelerden bazıları şu şekildedir: Yıllık faaliyet raporları, mali raporlar, ticaret sicil gazeteleri, ihale evrakları, sözleşmeler, faturalar, alım-satış işlemleri, bilanço, mizan, gelir tabloları, banka dekontları, konişmentolar, gümrük beyannameleri, ATR belgeleri, piyasa araştırmaları, faaliyet belgeleri, ticaret sicil kayıtları, ATA karnesi, çeki listeleri, ISO ve diğer kalite yönetim sistemleri sertifikaları, imza sirküleri , ihracat ve ithalat belgeleri, distribütörlük sözleşmeleri, patent çeviriler, kurum için raporlar ve yönetmelikler, sigorta poliçeleri.

  • Dilmen Tercüme, uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen bankacılık,finans, sigortacılık ve reasürans kurumlarının güvenilir çözüm ortağıdır. Bu alandaki referanslarımızı sizlere sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Noter Yeminli ve Resmi Onaylı Tercümeler

Noter yeminli tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilen çevirileriniz, talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil onayı işlemleri yapılarak tarafınıza sunulmaktadır.

devamı...

Sözlü Tercüme Projeleri

Gerek ardıl gerekse simültane (eş zamanlı) tercüme ihtiyaçlarınızda profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Simültane ses sistemi konusunda da destek vererek tam bir hizmet paketi sunuyoruz.

devamı...

Multimedya Çevirisi

Dilmen Tercüme Hizmetleri, multimedya yazılımları kullanılarak hazırlamış olduğunuz video, film, sunum, grafik ve diğer formatlardaki dosyalarınızın tercümelerini gerçekleştirerek talep edilmesi durumunda orijinal formatında teslim etmektedir.

devamı...
error: İçeriğin tüm hakları saklıdır !!